slim-belly-1024x604

Do tej pory można było trenować ze Slim Belly tylko na wybranych urządzeniach cardio. Te czasy się już na szczęście skończyły! Nasz klub jest jednym z pierwszych klubów w Polsce, które zapewniły sobie jako pierwsze licencję na nowy, mobilny Slim Belly. Można u nas trenować ze Slim Belly nawet podczas zajęć grupowych!

Aż do 8 cm mniej w obwodzie brzucha w jedyne 4 tygodnie!

Dzięki rewolucyjnemu Slim Belly® w ciągu czterech tygodni możesz schudnąć o dwa rozmiary! Spalasz tłuszcz, zmniejszasz obwód brzucha, ujędrniasz skórę i polepszasz jej wygląd a wszystko to jest możliwe dzięki Likwidatorowi Brzucha. O skuteczności Slim Belly® przekonało się już ponad 250.000 osób w całej Europie.

Jak działa Slim Belly®

Metoda Airpressure Bodyforming dzięki dwóm komorom powietrznym o zmiennym ucisku poprawia krążenie w problematycznym miejscu. Poprzez ciągły ruch naprężający i rozprężający komór na tkankę oraz równoczesny trening wytrzymałościowy krew trafia do warstwy skóry i tłuszczu w problemowej strefie.

Znajdujące się tam komóki tłuszczowe są w ten sposób aktywowane, a tłuszcz transportowany do trenującego mięśnia i spalany jak paliwo. Dzięki takiemu sposobowi działania, redukcja tłuszczu jest sterowana w naturalny sposób: tóuszcz można stracić tylko tam, gdzie ciało jest dobrze ukrwione. Slim Belly® wspomaga krążenie w okolicy brzucha, a tym samym spalanie tłuszczu dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

Dla Kogo?

Osoby z problemami związanymi z figurą w okolicy brzucha, pomimo zmiany sposobu odżywiania i treningu wytrzymałościowego, jedynie w niewielkim stopniu mogą zredukować obwód talii. Powodem jest niewystarczające ukrwienie tej części ciała. Przeprowadź prosty test: po treningu wytrzymaałościowym przekonasz się, że całe ciało jest rozgrzane, tylko problemowe okolice (brzuch, uda) pozostają zimne. Skutek: w tych miejscach nie nastąpiło spalenie tłuszczu.

Metoda Airpressure Bodyforming

* Dwie komory powietrzne w pasie odpowiedzialne są za przemienne ruchy naprężające i rozprÄężające na tkankę.

* Dzięki temu wzrasta cyrkulacja krwi w obszarze brzucha a szczególnie w warstwie skóry i tłuszczy w problemowej strefie ciała.

* Poprzez trening ze Slim Belly® pobudzasz krążenie dokładnie w tych miejscach, w których chciałabyś schudnąć.

12002255_911603325580920_1312083154110639946_n

SlimBelly

Sprawdź ceny pakietów!
30zł
1 wejście
240zł
12 wejść
360zł
Wyzwanie VIP 8 wejść
  • Wybierz dla siebie najlepszą opcję!